Reference

Doporučení od našich zákazníků

Josef Staněk, starosta obce Košice, okr. Tábor

Firma LANDECO v letech 2012 a 2013 provedla akci „Revitalizace parteru kostela Košice.“ Práce byly provedeny ve velmi dobré kvalitě a v požadovaném termínu. Přístup k prováděnným činnostem a spolupráce s LANDECO atelierem byla příkladná a lze ji jenom doporučit.

Lukáš Kuba, soukromý investor

S úpravou zahrady, kterou realizovala firma LANDECO, jsem velice spokojený. Firmu jsem využil celkem na 3 projekty (výstavba gabionové zdi a gabionového posezení s ohništěm, osazení celé zahrady dřevinami a trvalkami a zajištění zahradní drenáže). Oceňuji především rychlé, pružné a slušné jednání, profesionalitu a rychlost provedení a kreativitu při tvorbě návrhu. Firma poskytla záruku na uhynulé stromy, které vyměnila. Při další možné příležitosti opět zvolím LANDECO atelier a vřele je doporučuji všem ostatním.

Ing. Jaroslav Poula, soukromý investor

Pan Hofman nám navrhl a spolu se svým týmem profesionálů i realizoval zahradu, ze které máme každý den radost. Celá kompozice je příjemně sladěná a v ní jednotlivé rostliny se vzájemně doplňují a působí efektivně po celý rok. Spolupráci s firmou LANDECO atelier vřele doporučuji. Případné návštěvníky po zahradě rád provedu.

MUDr. Pavlína Kristenová, soukromý investor, Opařany u Tábora

S firmou Landeco atelier jsem naprosto spokojená. Profesionální přístup a bezproblémová společná komunikace ve výsledku přinesly očekávaný výsledek v podobě krásné zahrady, která splňuje všechny naše požadavky. Citlivě se zde spojila funkčnost a estetická hodnota jednotlivých prvků v rámci celého prostoru. Zahrada nám nyní již třetím rokem přináší radost. Firmu a služby pana Hofmana můžu vřele doporučit.

Pěknicovi, Planá nad Lužnicí

Výsadbu naší zahrady u novostavby RD a prostoru mezi plotem a silnicí jsme svěřili panu Hofmanovi a našeho rozhodnutí nelitujeme. Kompletní realizace byla bez problémů, dle dohody rozdělena do 3 etap dle připravenosti zahrady, tedy zcela dle našich potřeb. Celkový výsledek je ucelený a profesionálně provedený a výsadba se postupně zapojuje a roste. S panem Hofmanem se lze dohodnout na jakémkoli řešení, vždy ke spokojenosti zákazníka. Vedle profesionality je třeba vyzdvihnout i charakterové vlastnosti, ke kterým patří slušnost, dochvilnost a spolehlivost, což bohužel není dnes již samozřejmostí, jak jsem se sám při realizaci našeho nového bydlení nejednu přesvědčil. S panem Hofmanem jsme neustále v kontaktu a věříme, že tomu bude i nadále.

Ladislav Stejskal, starosta obce Želeč, okr.Tábor

S firmou ing. Pavla Hofmana jsme byli naprosto spokojeni. Odvedla práce ve velmi dobré kvalitě a v požadovaném termínu. Vyzdvihujeme především profesionalitu a spolehlivost pracovníků firmy, dodržování dohodnutých podmínek, dobrou technickou vybavenost a bezproblémovou komunikaci. Na záklaďě uvedených skutečností vřele doporučujeme firmu i ostatním investorům.

Pavla Čakanová, České Budějovice

Spolupráce s panem Hofmanem byla velmi příjemná. Oceňuji zejména jeho spolehlivost, snahu hledat vyhovující řešení a přizpůsobivost situaci. Jsem ráda zejména za jeho ztvárnění předzahrádky, moc pěkný mlatový povrch a kamennou zídku u ohniště. Rovněž velký trvalkový záhon typu Silbersommer nám dělá celý rok radost. Vysazené rostliny byly kvalitní, jsou zdravé a dobře rostou.

Ing. Milan Vojkůvka s rodinou, soukromý investor, Jindřichův Hradec

Jsme velmi rádi, že jsme se rozhodli pro řešení zahrady profesionály a že nám byl doporučen ateliér Landeco. Zde totiž stále platí podání ruky, ať již jde o termíny, cenu nebo následnou péči o naši krásnou zahradu. Výsledkem jsme nadšeni, prostorovou koncepci, pestrost a barevnost, návaznost jednotlivých prvků a další vlastnosti řešení jsme si dříve ani nedokázali představit. Zahradu si užíváme a ještě k tomu získáváme samou chválu od návštěv i kolemjdoucích. Chvála ovšem patří hlavně týmu z Landeca, tak ji touto cestou alespoň část předáváme.